Jest środa 15:28Zamykamy za 2 minut

Jest środa 15:28Zamykamy za 2 minut

Co warto zobaczyć

Polecamy

Zamek Świny

Zamek Świny – pierwotnie gród, następnie zamek obronny, a od początków XVII w. zamek mieszkalny na Śląsku we wsi Świny koło Bolkowa, na Pogórzu Kaczawskim w Sudetach.

Odległość od Bolkowa: 3 km

Polecamy

Ruiny Zamku Bolczów

Zamek Bolczów – zamek z fragmentami naturalnych skalnych ścian, znajdujący się około 15 km od Jeleniej Góry, w północnej części Rudaw Janowickich, na skalistym, granitowym występie, ok. 561 m n.p.m.

Odległość od Bolkowa: 24 km.

Polecamy

Kolorowe Jeziorka

Kolorowe Jeziorka leżą w powiecie kamiennogórskim w gminie Marciszów, we wsi Wieściszowice, na terenie Rudawskiego Parku Krajobrazowego. Najłatwiej dojechać, skręcając z drogi wojewódzkiej 328 (łączącej drogi krajowe nr 3 i nr 5) na Janowice Wielkie, następnie po przejechaniu około 500 m trzeba skręcić w lewo, w kierunku miejscowości Wieściszowice, gdzie znajdują się Jeziorka

Odległość od Bolkowa: 19 km.

Polecamy

Podziemna Trasa Turystyczna –„Projekt Arado”

Adres: Lubawska 1a, 58-400 Kamienna Góra
Telefon:512 561 292

Odległość od Bolkowa: 20 km

Polecamy

Bazylika Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Krzeszowie

Bazylika w Krzeszowie z kompleksem zakonnym. Zwiedzający trasę rozszerzoną zobaczyć mogą również strop bazyliki i konstrukcję dachu kościoła. Zwiedzanie klasztoru cystersów. Organy w krzeszowskiej bazylice.

Odległość od Bolkowa: 25 km

Polecamy

Zamek Ksiaż

Książ – kompleks zamkowy, zlokalizowany w wałbrzyskiej dzielnicy Książ na Pogórzu Wałbrzyskim, będący częścią Książańskiego Parku Krajobrazowego. Przez obiekt przebiega Szlak Zamków Piastowskich i jest trzecim co do wielkości zamkiem w Polsce.

Odległość od Bolkowa: 25 km

Polecamy

Rudawski Park Krajobrazowy

Przepiękne trasy turystyczne zawierające m.in. formy skalne jak Starościńskie Skały, Most, Jeźdzców Apokalipsy i Skalnik.

Odległosc od Bolkowa ok 30 km